Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Dovanas pirkite internetu – atgaukite 1 proc.!*

11-18 – 12-20

Išvenkite ilgų prieškalėdinių eilių! Dovanas internetu greičiau ir patogiau pirkite su „MoQ“ programėle ir 1 proc. sumos atgaukite į savo „MoQ“ sąskaitą.

Pasiūlymas atgauti 1 proc. galioja „MoQ“ mokėjimo būdą priimančiose e. parduotuvėse atsiskaičius už ne mažiau nei 20 Eur nuo 2019-11-18- iki 2019-12-20. Akcija negalioja atsiskaitant fizinėse prekybos vietose, taip pat už e. parduotuvės www.technorama.lt prekes, bet kokias mobiliojo ryšio operatorių „Bitė“, „Tele2“, ir „Telia“ parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas.

Dovanų ieškokite ir su MoQ atsiskaitykite daugiau nei 95 proc. lietuviškų el. parduotuvių: pigu.lt, senukai.lt, varle.lt, eurovaistine.lt, barbora.lt, edrauda.lt, draudimas.lt, geradovana.lt, beta.lt, noriunoriunoriu.lt, skytech.lt ir kitos.

 

Atsisiųskite MoQ programėlę