Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Apmokėkite pirkinius Telia salone ir e. parduotuvėje – iki 2 Eur grįš atgal*!

12-01 – 12-31

Pirkinius „Telia“ salonuose ir el. parduotuvėje www.telia.lt apmokėkite mobiliąja programėle „MoQ“ ir dalį išlaidų atgaukite atgal į „MoQ“ sąskaitą!

  • Esami „MoQ“ klientai, iki gruodžio 31 d. įsigiję pirkinį „Telia“ salone ar e. parduotuvėje ne mažiau nei 6 Eur „su „MoQ“ programėle, atgaus 1 Eur. Į „MoQ“ sąskaitą 1 Eur sugrįš neilgiau kaip per dvi darbo dienas.
  • Nauji „MoQ“ klientai, t.y. atsisiuntę programėlę ir užsiregistravę nuo 2019-12-01 iki 2019-12-31, kartu su suma, grąžintina už akcijos sąlygas atitinkantį atsiskaitymą, gaus papildomą vienkartinę 1 eurų sumą, t.y. iš viso 2 Eur.

Pasiūlymas galioja nuo 2019-12-01 iki 2019-12-31 (imtinai), o per akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 1 kartas.

Atsisiųskite MoQ programėlę