Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„MoQ“ – vienas iš trijų geriausių Baltijos šalių startuolių

2019-10-04

Konkurso „Baltic Startup Brand Ranking 2019“ komisija nusprendė, kad „MoQ“ kartu su latvių „Printify“ ir estų „Veriff“ yra geriasi šių metų Baltijos šalių startuoliai.

Jau anksčiau į geriausių Baltijos šalių startuolių dešimtuką patekęs „MoQ“ spalio 3 d. Rygoje vykusiuose apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu Lietuvos startuoliu. Jau beveik 120 tūkst. registruotų naudotojų turintis „MoQ“ šiemet pristatė arbatpinigių palikimo telefonu galimybę, paprastesnį paramos skyrimo būdą bei „MoQ“ parduotuvę, kuri leidžia skaitmeninius pirkinius įsigyti tiesiai iš programėlės.

Geriausiu šių metų Baltijos šalių startuoliu pripažintas Latvijoje sukurtas „Printify“. Iš viso konkursui paraiškas pateikė beveik 100 startuolių.