Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„MoQ“ triumfas LOGIN‘e: pergalės trijose nominacijose

2019-06-07

Inovacijų festivalyje LOGIN 2019 Išdalinti interneto apdovanojimai, kuriuose programėlė pirkiniams telefonu „MoQ“ pelnė apdovanojimus net trijose nominacijose: „Metų startuolio“, „Metų inovacijos“ ir, žinoma, geriausios programėlės. 

„Komisijos įvertinimas net trijose apdovanojimų kategorijose įprasmina visos komandos įdirbį. Todėl visų pirma dėkoju visiems prisilietusiems prie programėlės kūrimo ir to, kad ji atsirastų beveik  90 tūkst. išmaniųjų telefonų. Tariu „ačiū“ ir visiems programėlės naudotojams – tiek atsiskaitantiems telefonu, tiek mokėjimus telefonu priimančiam verslui. Mes tikime, kad ši technologija prisideda prie inovatyvios ir pažangios Lietuvos visuomenės ir ekonomikos kūrimo“, – teigia „MoQ“ vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

„MoQ“ ir toliau auginasi sparnus – programėlę, kaip atsiskaitymų įrankį, papildo vis daugiau naujų funkcijų: galimybė telefonu palikti arbatpinigių, atsiskaityti iš ryšio operatoriaus sąskaitos, per sekundę paaukoti socialinėms organizacijoms ar labdarai. Mokėjimus su „MoQ“ priimančių prekybininkų nuolat daugėja: MoQ‘ėjimai telefonu atsirado „Aprangos“ grupės parduotuvėse, kasdienių prekių elektroninėje parduotuvėje „Barbora.lt“, „Senukų“ prekybos centruose Kaune.

Atsiskaityti su „MoQ“ šiuo metu galima beveik 1500 fizinių atsiskaitymo vietų ir per 95% lietuviškų interneto parduotuvių bei savitarnos svetainių. Kas ketvirtam mokėjimui telefonu pirkėjai naudoja ryšio operatorių suteiktą atidėtą mokėjimą, kuris vėliau pridedamas prie sąskaitos už ryšį.