Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„Metų paslauga 2019“ rinkimuose – „MoQ“ pergalė

2019-10-30

Pirkiniams telefonu sukurtos mobiliųjų atsiskaitymų programėlės „MoQ“ kūrėjų rankose – dar vienas įvertinimas. Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) organizuotame konkurse „Metų paslauga 2019“ „MoQ“ komisijos paskelbtas geriausia šių metų paslauga bei nugalėjo ir „Metų finansų paslaugos“ kategorijoje.

„Džiugu, kad šiemet mūsų darbo rezultatų įvertinimai nesibaigia ir šį kartą sulaukėme LVK narių ir konkurso komisijos palankumo. Dėkojame augančiam savo klientų ir partnerių ratui, kurie mums padeda kurti inovatyvius ir apsipirkimo patirtį telefonu gerinančius sprendimus. Nesustosime tobulėti, toliau vystysime pridėtinę vertę vartotojui ir verslui kuriančias naujoves“, – sakė „MoQ“ generalinė direktorė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

„Metų paslaugos“ apdovanojimai siekia atkreipti dėmesį į inovatyvių galimybių verslui ar visai rinkai ieškančias įmones. Jau daugiau nei metus gyvuojantis ir daugiau nei 115 tūkst. registruotų naudotojų turintis „Bitės“, „Tele2“ ir „Telia“ sukurtas „MOQ“ šiemet pristatė paprastesnę paramos skyrimo, arbatpinigių palikimo išmaniuoju telefonu galimybę, „MoQ“ parduotuvę (angl. marketplace), kurioje partnerių skaitmeninius produktus ir paslaugas galima įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu.

„Daugiau nei 100-ame vietų galite išbandyti „MoQ“ arbatpinigius, kurie išsprendė ne tik patogumo, bet ir jų deklaravimo problemą: mokesčiai nuo skirtų arbatpinigių automatiškai keliauja į VMI sąskaitą, o arbatpinigius gaunančiam darbuotojui belieka tik pateikti pajamų deklaraciją. Jau kurį laiką mūsų klientai kavą, užkandžius, bilietus į kiną perka tiesiog programėlėje, o mūsų partneriams tai tapo dar vienu patraukliu pardavimo kanalu. Naujovių bus ir daugiau, artimiausiuose planuose – skolinimosi paslaugų programėlės naudotojams įtraukimas“, –„MoQ“ naujoves pristatė M. Rimkūnaitė-Bložė.

„Metų paslaugos 2019“ apdovanojimai – jau ne pirmieji „MoQ“ įvertinimai šiemet. Šių metų inovacijų festivalyje „LOGIN 2019“ vykusiuose interneto apdovanojimuose „Bitės“, „Tele2“ ir „Telia“ sukurtas „MoQ“ nugalėjo trijose nominacijose: „Metų startuolio“, „Metų inovacijos“ ir „Geriausios programėlės“. „MoQ“ triumfavo ir skaitmeninio turinio konkurse „Naujasis knygnešys“, kuriame nugalėjo „Verslo ir komercijos“ kategorijoje bei atstovaus Lietuvai tarptautiniuose „World Summit award“ apdovanojimuose. Šį rudenį Rygoje vykusiuose „Baltic Brand 2019“ rinkimuose „MoQ“ paskelbtas geriausiu Lietuvos startuoliu ir pateko į geriausių Baltijos šalių startuolių trejetuką.