Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Leiskite pirkėjams mokėti telefonu ir „MoQ“ jiems grąžins iki 3 Eur

2019-03-06

Sakoma, laimingas klientas, laimingas ir pardavėjas. Atėjo laikas klientui suteikti dar daugiau laimės. Kaip? Leiskite pirkėjui jūsų kvitą ar sąskaitą apmokėti telefonu su „MoQ“ programėle ir mes už pirkinį į vartotojo sąskaitą grąžinsime 1-3 Eur. Taip, vien už tai, kad moka su „MoQ“.

Nejaugi dar nepriimate mokėjimų telefonu? Pasakysime štai ką. „MoQ“ – tai trijų ryšio operatorių – „Tele2“, „Bitė Lietuva“ ir „Telia Lietuva“ – sukurta piniginė telefone. „MoQ“ vakar turėjo beveik 50.000 vartotojų, o rytoj turės 51.000. Tai potencialūs jūsų pirkėjai, kurie už prekes norės mokėti telefonu.

„MoQ“ vartotojų skaičius auga ne valandomis, o sekundėmis. O kaip gi kitaip, kai už pirkinius programėle dabar į vartotojo „MoQ“ sąskaitą grąžiname po 1-3 Eur. Pinigai mūsų, klientai jūsų. Net beveik 300 kavinių ir restoranų Lietuvoje prisijungė prie „MoQ“ akcijos pusryčiams ir pietums, kurios metu klientai, iki  kovo 31 d. atsiskaitę ne mažiau už 4 Eur, į „MoQ“ sąskaitą atgauna 1,5 Eur. Būti tarp jų galite būti ir jūs.

Prisijunkite prie „MoQ“ verslui ir pirkėjai pas jus ateis, žinodami, kad dalis išleistų pinigų sugrįš.

Turėti „MoQ“ verta, nes:

  • beveik 50.000 potencialių klientų, kurių gausėja 1.000 per dieną
  • 1-3 Eur nuo pirkinio sumos grįžta vartotojui
  • 67% „MoQ“ naudotojų turi operatoriaus suteiktą pinigų limitą (atidėtą mokėjimą) ir jų skaičius daugėja. Paslauga gali naudotis ir verslo klientai.
  • 33% „MoQ“ atsiskaitymų vyksta iš operatoriaus suteikto atidėto mokėjimo – prekybininkas pinigus gauna iš karto, o vartotojui išleista suma pridedama prie ryšio sąskaitos mėnesio gale.

MoQ. Mes suvedame pirkėją su pardavėju.

Susisiekite: pardavimai@moq.lt