Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Nauji pardavimo kanalai

 

Manote, kad parduoti el. parduotuvėse – išmanu? Turime jums naujienų – dabar net reklamos priemones galite paversti tiesioginiais pardavimo kanalais. Tereikia jose integruoti QR kodus.

MoQ pristato naujieną – galimybę skaitmeninius produktus ir dovnaų kuponus pirkti tiesiai iš skaitmeninio ekrano, stendo gatvėje, marškinėlių ar banerio socialiniuose tinkluose, skenuojant specialų QR kodą ar spaudžiant nuorodą. Paprasta? Paprasta.

 

Kaip tai veikia? 

Šis sprendimas turi du skirtingus realizavimo būdus:

  1. Kompiuterio ekranui ir neskaitmeninėms reklamos priemonėms.
  2. Telefono ekranui.

 

Sprendimas telefone

Išmaniuosiuose telefonuose pateikiamam turiniui skirtos deep link nuorodos, kurias paspaudus atidaroma MoQ programėlė, suformuojama mokėjimo operacija, o ją patvirtinus įvyksta pirkimo transakcija.

Šis sprendimas tinka reklaminiams skydeliams, „Instagram“ stories su nuvedimu į nuorodą, nuorodų integracijai į produktus, pristatančius tinklapius.

 

Sprendimas kompiuterio ekrane

Iš anksto numatytos sumos mokėjimo operaciją inicijuojantis QR kodas yra integruojams į dizaino sprendimus. Vartotojas skenuoja šį QR kodą ir yra suformuojama mokėjimo operacija. Patvirtinus šią operaciją, įvyksta įsigijimo operacija tiesiai iš reklaminės medžiagos. Pavyzdiniai produktai – nuorodoje.

Skaitmeninius produktus taip pat galima integruoti į MoQ programėlės turinį, kuomet produktas yra parduodamas paspaudus reklaminį banerį programėlėje. Šiuo metu MoQ programėlė turi daugiau nei 100 tūkst. registruotų vartotojų, kurie kas mėnesį išleidžia daugiau nei 1,5 mln. Eur ir MoQ programėlę atsidaro 100 tūkst. kartų. Toks skaitmeninio produkto integravimas programėlėje sudaro galimybę generuoti tūkstančius pardavimo operacijų trumpuoju laikotarpiu.

 

Norite bendradarbiauti su MoQ?

MoQ komanda

Kodėl MoQ?

Arbatpinigių surinkimas – vienu paspaudimu

Arbatpinigių surinkimas – vienu paspaudimu

MoQ leidžia arbatpinigius palikti tiesiai jūsų aptarnaujančiam personalui ir mokestinę jų naštą sumažinti net iki 15 %.

Didelė perkamoji galia

Didelė perkamoji galia

Daugiau nei 100 000 naudotojų, kas mėnesį turinčių bent iki 50 Eur, skirtų atidėto apmokėjimo paslaugai.

Konkurencingos komercinės sąlygos

Konkurencingos komercinės sąlygos

Nesvarbu, ar esate stambus prekybininkas, smulkus ką tik įkurtas verslas ar paramos rinkėjas – mes jums galime pasiūlyti konkurencingas komercines sąlygas.

MoQ rinkodaros pajėgumai

MoQ rinkodaros pajėgumai

Partneriai mūsų komunikacijoje – visuomet pirmi. Taip mes ne tik įgaliname mokėjimų surinkimą, bet ir prisidedame prie jūsų verslo populiarinimo.

Atsisiųskite MoQ programėlę