Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„Paysera“ paketas

MoQ jau yra „Paysera“ mokėjimo priemonių paketo dalis, tad visiems įsidiegusiems „Paysera“ sprendimą, MoQ aktyvavimas užtruks tiek, kiek vieno mygtuko paspaudimas.

Kodėl verta rinktis MoQ įdiegimą per „Paysera“?

  1. Lengvas įdiegimas. Visiems, turintiems „Paysera“ mokėjimo priemonių paketą, papildomu MoQ įdiegimu savo e. parduotuvėje rūpintis nebereiks – užteks jį aktyvuoti vieno mygtuko paspaudimu.
  2. Aukščiausio lygio saugumas. „Paysera“ stengiasi naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.
  3. Patogus administravimas. „Paysera“ paskyra pasiekiama bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos.
  4. Patikimumas. Įsidiegę „Paysera“ ir MoQ, savo svetainėje galėsite įsidėti ir specialų ženklą „Saugus atsiskaitymas internetu“, kuris informuos Jūsų klientus, kad įsigyti prekę ar paslaugą yra saugu, nes naudojate saugių atsiskaitymų sprendimą.

 

Norite bendradarbiauti su MoQ?

MoQ komanda

Atsisiųskite MoQ programėlę