„Circle K“ kavos kuponą už 1,69 Eur pirk per „MoQ“ – 1 Eur grįš atgal!

Išbandyk naują „MoQ“ paslaugą – produktus ir paslaugas pirk paprasčiau „MoQ“ e. prekybos kanale ir atgauk 1 Eur į savo „MoQ“ sąskaitą! Siūlome įsigyti „Circle K“ L dydžio karšto gėrimo kuponą už 1,69 Eur per „MoQ“ ir susigrąžinti dalį pinigų. 

Pasiūlymas atgauti 1 Eur galioja nuo 2019-06-13 iki 2019-06.30 d. (imtinai). Pinigai į „MoQ“ sąskaitą grįš ne vėliau nei per 2 d.d. Visų akcijų sąlygų ieškok čia: Akcijos „Įsigyk MoQ partnerių kuponą ir atgauk 1 Eur“ taisyklės.pdf. Šis pirkimas nedalyvauja „Circle K“ „Extra Club“ lojalumo programoje. Nuolaidos su kitomis „Circle K“ akcijomis ar pasiūlymais nesumuojamos.

Naujas „MoQ“ el. prekybos kanalas leidžia prekes įsigyti paprasčiau, greičiau ir patogiau. Kaip pirkti šiame kanale?

1 būdas

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – kuponas jau tavo. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą,

2 būdas

Tiesiog atsidaryk savo „MoQ“ programėlę. Jos pagrindiniame lange susirask „Circle K“ kavos kuponą už 1,69 Eur reklaminį skydelį. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – kuponas jau tavo.

Kaip kuponą iškeisti į prekę?

Operacijos mokėjimo lango apačioje pamatysi aktyvią nuorodą, kurią paspaudęs telefono ekrane išvysi įsigytos prekės kuponą su unikaliu kodu. Jį ir parodyk personalui prekybos vietoje atsiimdamas kupone nurodytą prekę.

Jei dar neturi „MoQ“, nemokamą programėlę atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.

Parsisiųsk MoQ: