https://www.moq.lt/private/themes/moq/assets/images/q-cutout.svg

Įsigyk dabar, 
apmokėk vėliau 

Už pirkinius galima atsiskaityti pasinaudojus operatoriaus savo klientams suteikiamu kreditu, o panaudotą sumą padengti kartu su sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas. Jokių suvaržymų ir apribojimų pradėti naudotis „MoQ” jau dabar!

Paprasta
atsiskaityti

Vos keli paspaudimai telefone ir atsiskaitysi internete, prekybos vietose ar pervesi pinigų draugams – be jokių mokesčių.

Lengva siųsti.  
Lengva gauti.

Niekada nebuvo taip paprasta siųsti ar gauti pinigų: tereikia draugo telefono numerio ir gali gauti arba nusiųsti pinigų. Paprasčiau nebūna.

Parsisiųsti per

Parsisiųsti per

Mokėk su MoQ čia:

Apie MoQ

Apie MoQ 

„MoQ“ – tai piniginė telefone, kuriai nereikia jokių kortelių ir grynųjų pinigų. Pakanka išmaniojo telefono. „MoQ“ yra pirmoji Baltijos šalyse mobiliųjų mokėjimų platforma, kuri suteikia galimybę akimirksniu atsiskaityti bei gauti mokėjimus už prekes ir paslaugas Lietuvoje, taip pat atlikti pinigų pervedimus tarpusavyje. Su „MoQ“ pinigų perlaidos vyksta nuolatos – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, taip pat savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Momentinių atsiskaitymų platformą „MoQ“ sukūrė, valdo ir nuolat tobulina trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių – „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ – bendrai įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“. Visi trys operatoriai valdo po 33,(3) proc. „Mobiliųjų mokėjimų“ akcijų.