Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Varle.lt mokėkite su MoQ – 1 Eur grįš atgal*!

07-03 – 09-30 | DĖMESIO: 08-08 pasikeitė akcijos sąlygos!

Dėmesio: rugpjūčio 8 d. pakeistos akcijos taisyklės:

Iki rugsėjo mėn. pabaigos  už www.varle.lt siūlomas prekes mokėkite su „MoQ“ ir 1 Eur susigrąžinsite atgal į savo sąskaitą!

1 Eur suma grąžinama visiems, su „MoQ“ programėle įsigyjantiems prekių www.varle.lt bei fizinėse Varle.lt parduotuvėse bent už 20 Eur sumą iki rugsėjo 30 d.

Maksimalus per Akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 1 kartas per kalendorinį mėnesį. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas. Pasiūlymas galioja nuo 2019-07-03 iki 2019-09-30.

Iki rugpjūčio 7 d. (imtinai) galiojusias akcijos taisykles rasite čia:Akcijos „Atsiskaityk Varle.lt su „MoQ“ ir atgauk 2 Eur“ taisyklės iki 08.07

Atsisiųskite MoQ programėlę