Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Už pirkinius Barbora.lt mokėkite su MoQ – 2 Eur grįš atgal*!

2019-09-30

Barbora.lt ir „MoQ“ pasiūlymas atgauti 10 proc. pirkinių vertės sulaukė tokio didelio jūsų susidomėjimo ir iki akcijos pabaigos likus visam mėnesiui buvo pasiektas akcinių atsiskaitymų limitas. Norėdami toliau leisti mėgautis greitesniu apsipirkimu Barbora.lt su „MoQ“, skelbiame naują akciją, kurios metu galėsi susigrąžinti 2 Eur į „MoQ“ sąskaitą!

2 Eur į „MoQ“ sąskaitą grįš, jei nuo 2019-07-01 iki 2019-09-30 (imtinai) www.barbora.lt su „MoQ“ programėle atsiskaitysi už ne mažesnę nei 30 Eur sumą. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas. Maksimalus grąžinimų skaičius vienam vartotojui – 2 kartai per kalendorinį mėnesį.

Atsisiųskite MoQ programėlę