Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Susigrąžinkite 5 Eur už kalėdinę eglutę iš Eglutes.lt!*

11-21 – 12-15

Pats metas dairytis gražiausios Kalėdų puošmenos – šventinės eglutės. www.eglutes.lt už kėnį ar kitą Kalėdų puošmeną atsiskaityt telefonu ir net 5 Eur grįš atgal į MoQ sąskaitą!

Išsirinkite gražuolius kėnius, eglučių stovus, dekoracijas ar dovanų idėjas iš  www.eglutes.lt, o su MoQ atsikaičius už ne mažiau nei 24 Eur, atgal į MoQ sąskaitą grįš 5 Eur!

Maksimalus per Akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 1 kartas per kalendorinį mėnesį. Pinigai bus grąžinti ne vėliau nei per dvi darbo dienas. Pasiūlymas atgauti 5 Eur galioja nuo 2019-11-21 iki 2019-12-15.

Atsisiųskite MoQ programėlę