Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Skirkite paramą SOS vaikų kaimams!

Paremkite vaikų teisę į tikrą vaikystę ir skirkite paramą SOS vaikų kaimų vaikams! Prasidėjus naujiems mokslo metams jie rugsėjį pasitiko be tėvų paramos. SOS vaikų kaimai kiekvienam vaikui ir tėvams padeda spręsti visas gyvenimiškas problemas, rūpinasi, kad vaikai, padedami profesionalių logopedų, specialiųjų pedagogų bei psichologų galėtų augti savo šeimose, gerai jaustųsi mokykloje.

Skirkite paramą SOS vaikų kaimo vaikams su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“.

Per „MoQ“ galite skirti 2 ar 5 Eur.

Kaip skirti 2 Eur?

Spauskite ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtinkite jį ir viskas – 2 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršote kompiuteriu – taip pat spauskite mygtuką ir skenuokite pasirodžiusį QR kodą,

Kaip skirti 5 Eur?

Spauskite ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisite „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtinkite jį ir viskas – 5 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršote kompiuteriu – taip pat spauskite mygtuką ir skenuokite pasirodžiusį QR kodą.

Taip pat skirti paramą galite ir spausdami „MoQ“ programėlės reklaminį skydelį, skirtą 2 Eur paramos rinkimui. Spauskite ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysite mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtinkite mokėjimą, ir viskas – paramą jau skyrėte.

Atsisiųskite MoQ programėlę