Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Skirkite paramą maltiečiams!

Padėk maltiečiams rūpintis vargstančiais vienišais senoliais. Skirk paramą šiai organizacijai su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“.

Per „MoQ“ maltiečiams gali pervesti 2 Eur arba 5 Eur. Už šiuos pinigus maltiečiai lankys viešinus senolius, nuveš jiems skirta maistą ar kitą paramą. Paaukotos lėšos padės juos aprūpinti apranga, higienos priemonėms ir kitais reikalingais dalykais. 

Kaip skirti 2 Eur?

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 2 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą,

Kaip skirti 5 Eur?

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 5 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą.

Taip pat skirti paramą gali ir spausdamas „MoQ“ programėlės reklaminį skydelį, skirtą 2 Eur paramos rinkimui. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – paramą jau skyrei.

Atsisiųskite MoQ programėlę