Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

SENSUM judėsio studijoje mokėkite su MoQ – 1,5 Eur grįš atgal*!

08-01 – 09-30

Išbandyk mankštas su kineziterapeutėmis jaukioje judesio studijoje SENSUM, atsiskaityk už jas „MoQ“ programėle ir 1,5 Eur grįš atgal į „MoQ“ sąskaitą.

Vilniuje įsikūrusi mankštas studijoje ir lauke su specialistais organizuojanti  SENSUM judesio studija siūlo asmenines, grupines treniruotes.

Pasiūlymas atgauti 1,5 Eur toje pačioje ar skirtingose akcijoje dalyvaujančiose fizinėse prekybos vietose galioja 2019.08.01 – 2019.09.30atsiskaičius už ne mažiau nei 10 Eur. Maksimalus grąžinimų skaičius vienam vartotojui yra du kartai per kalendorinį mėnesį.

Atsisiųskite MoQ programėlę