Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti
Akcija pasibaigusi

Apmokėkite BITĖS sąskaitas – iki 4 Eur grįš atgal*!

07-01 – 09-30

Nuo šiol naujiems „MoQ“ naudotojams, atsisiuntusiems programėlę nuo liepos 20 d., ir apmokantiems savo pirmąją BITĖS ryšio sąskaitą ar pirkinį salone –  galimybė atgauti net 4 Eur. Esami „MoQ“ naudotojai, apmokantys BITĖS ryšio sąskaitas savo išmaniuoju, toliau atgaus 2 Eur į savo „MoQ“ sąskaitą. 

Dėl papildomos galimybės naujiems klientams atgauti daugiau pinigų, keičiasi akcijos „Su „MoQ“ atsiskaityk BITĖS salone arba apmokėk BITĖS sąskaitas ir atgauk 2 Eur“ taisyklės.

  • Asmenys, laikotarpiu nuo 2019 07 20 – 2019 09 30 tapę naujais „MoQ“ naudotojais, kartu su suma, grąžintina už pirmąjį Akcijos sąlygas atitinkan atsiskaitymą, gaus papildomą vienkartinę 2 (dviejų) eurų sumą. 

Primename, kad BITĖS klientai, su „MoQ“ atsiskaitydami už ryšio paslaugas ar pirkinius salone nuo 2019-07-01 iki 2019-09-30 (imtinai), gali atgauti dalį pinigų. Atsiskaityti reikia už ne mažesnę kaip 5 Eur sumą, o akcijos laikotarpį atliekamų grąžinimų skaičius vienam „MoQ“ naudotojui yra 2 kartai per kalendorinį mėnesį. Pinigai bus grąžinti per ne ilgiu nei 2 darbo dienas.

Atsisiųskite MoQ programėlę