Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Sveikiname su šventėmis!

2019-12-24

„MoQ“ komanda visus nuoširdžiai sveikina su gražiausiomis metų šventėmis!

Kartu su jumis džiaugiamės mums sėkmingais 2019 m., kuriais įgyvendinome užsibrėžtus tikslus:

  • Sėkmingai išėjome iš beta versijos.
  • Pasiekėme daugiau nei 120 tūkst. registruotų naudotojų skaičių, kurie kas mėnesį atlieka iki 100 tūkst. operacijų ir išleidžia beveik iki 2 mln. eurų. Ačiū sakome pirmiausia jums!
  • Mūsų apdovanojimų lentyna šiemet pasipildė gausybe apdovanojimų. Šių metų inovacijų festivalyje „LOGIN 2019“ vykusiuose interneto apdovanojimuose „Bitės“, „Tele2“ ir „Telia“ sukurtas „MoQ“ nugalėjo trijose nominacijose: „Metų startuolio“, „Metų inovacijos“ ir „Geriausios programėlės“. „MoQ“ triumfavo ir skaitmeninio turinio konkurse „Naujasis knygnešys“, kuriame nugalėjo „Verslo ir komercijos“ kategorijoje bei atstovaus Lietuvai tarptautiniuose „World Summit award“ apdovanojimuose. Šį rudenį Rygoje vykusiuose „Baltic Brand 2019“ rinkimuose „MoQ“ paskelbtas geriausiu Lietuvos startuoliu ir pateko į geriausių Baltijos šalių startuolių trejetuką. „MoQ“ Lietuvos verslo konfederacijos organizuotame konkurse paskelbtas ir „Metų paslauga 2019“ bei „Geriausia metų finansų paslauga“.
  • Kas trečias atsiskaitymas yyksta iš operatorių teikiamos atidėto mokėjimo paslaugos. Džiaugiamės, kad įvertinote galimybę pirkinių iki 50 Eur įsigyti dabar, o atsiskaityti vėliau.
  • Su „MoQ“ sėkmingai galite mokėti 95 proc. lietuviškų el. parduotuvių, atsiskaityti už ryšio sąskaitas, komunalines paslaugas bei mokėti 2000 fizinių atsiskaitymo vietų.
  • Sėkmingai įgyvendinome „MoQ“ arbatpinigių projektą: daugiau nei 100 vietų galite už gerą aptarnavimą atsidėkoti paprasčiau tik savo išmaniuoju telefonu. Be to, bendradarbiaudami su Valstybine mokesčių inspekcija, įgyvendinome sprendinius, leidžiančius mokesčiams nuo skirtų arbatpinigių nukeliauti į VMI sąskaitą automatiškai, o arbatpinigius gaunančiam darbuotojui metų gale beliks tik pateikti pajamų deklaraciją.
  • Rinkai pristatėme dar vieną naujovę – „MoQ“ parduotuvę, kurioje skaitmenines prekes ir paslaugas galite pirkti tiesiai iš programėlės. Paprasčiau ir greičiau nebūna.

2020 metais tikimės nuveikti dar daugiau ir pasiūlyti dar geresnę atsiskaitymų telefonu patirtį! Linkime gražių ir jaukių švenčių!

Linkime gražių ir jaukių švenčių!