Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Patekti į Kauno muziejus užteks tik išmaniojo telefono

2019-11-20

Penkis skyrius vienijantis Kauno miesto muziejus tapo viena pirmųjų kultūros įstaigų Lietuvoje, kurioje, norint atrasti miesto istorijas ir kultūrą, pakanka išsitraukti savo išmanųjį telefoną. Su pirkiniams telefonu įsigyti skirta mobiliąja programėle „MoQ“ nuo šiol muziejaus lankytojai gali itin išmaniai atsiskaityti už paslaugas.

„Nuolat ieškome būdų, kaip lankytojui suteikti kuo pozityvesnį apsilankymo muziejuje potyrį – nuo bilieto pirkimo iki miesto pažinimo. Džiaugiamės, jog ši priemonė prisidės prie to, leisdama paprastai, nuolat po ranka esančiu telefonu, atsiskaityti už visas muziejaus teikiamas paslaugas“, – teigia muziejaus direktorius Gabrielius Sužiedėlis.

„Bitės“, „Tele2“ ir „Telia“ pirkiniams telefonu įsigyti sukurta nemokama mobilioji programėlė „MoQ“ šiuo metu turi daugiau nei 120 tūkst. registruotų naudotojų, o apsipirkimas telefonu galimas 95 % visų lietuviškų e. parduotuvių, daugiau nei 1500 fizinių prekybos vietų Lietuvoje.

„Džiaugiamės, kad „MoQ“ partnerių sąrašas plečiasi ir atsiskaitymų telefonu patogumą bei naudą įvertino ir Kauno miesto muziejus, kuriame jau dabar mūsų klientai už bilietus gali mokėti mobiliąja programėle. Išmanusis telefonas – bene svarbiausias šiuolaikinio žmogaus įrenginys, o su „MoQ“ jis tampa ir atsiskaitymo priemone. Tikimės, kad daugiau kitų viešųjų, kultūros įstaigų paseks šiuo pavyzdžiu ir suteiks galimybę atsiskaityti išmaniai bei itin paprastai“, – sakė „MoQ“ vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė.

Kauniečiai su šiemet „Metų paslaugos 2019“, LOGIN 2019 geriausios programėlės, metų inovacijos ir startuolio apdovanojimus susišlavusiu, skaitmeninio turinio sprendimų konkurse „Naujasis knygnešys 2019“ geriausio sprendimo pripažinimą kategorijoje „Verslas ir komercija“ pelniusiu „MoQ“ gali mokėti už komunalines, ryšio sąskaitas, „Rimi“, „Viados“, „Aprangos“, CAIF CAFE, „Can Can“ „Eurovaistinės“, BENU ir kt. tinkluose, mokėti populiariausiose e. parduotuvėse: pigu.lt, senukai.lt, barbora.lt ir kt.

Jau daugiau nei metus gyvuojantis „MoQ“ siūlo paprastesnę paramos skyrimo, arbatpinigių palikimo išmaniuoju telefonu galimybę, apsipirkimą „MoQ“ parduotuvėje (angl. marketplace), kurioje partnerių skaitmeninius produktus ir paslaugas galima įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu, bei nemokamą pinigų siuntimą akimirksniu.