Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Naujiena LVRA nariams Kaune – nudžiuginkite savo klientus prisijungdami prie MoQ!

2019-03-20

Nudžiuginkite savo klientus, sutaupydami jiems ir laiko, ir pinigų mūsų sąskaita.  Tai galite padaryti prisijungę prie balandį Kaune startuosiančios kampanijos „Atsiskaityk su „MoQ“ ir atgauk dalį išleistų pinigų“. 

Kampanijos principas paprastas – leiskite pirkėjui jūsų kvitą ar sąskaitą apmokėti telefonu su „MoQ“ programėle, o mes už pirkinį į vartotojo sąskaitą grąžinsime nuo 1 iki 3 Eur. Taip, vien už tai, kad pirkėjas moka su „MoQ“.

Tokią atsiskaitymo praktiką Vilniuje šiuo metu jau taiko beveik 250 kavinių ir restoranų. Būtent tiek vietų dalyvauja šiuo metu Vilniuje vykstančioje analogiškoje kampanijoje. Šia kampanija siekiama paskatinti aktyvesnį vartotojų atsiskaitymą „MoQ“ programėle ir atvesti didesnį jų srautą pas dalyvaujančius partnerius. Ir Jūs galite tapti šios kampanijos dalimi!

Be to, kad programėlė užtikrina maksimalų saugumą atsiskaitymo metu, „MoQ“ LVRA nariams siūlo ir daugiau naudos. Pirmiausia, prisijungiantiems prie vykstančios kampanijos, „MoQ“ finansuoja dalį produktų kainos, kurią vartotojas sumoka, tad yra galimybė parduoti daugiau. Mieste valgantys ir „MoQ“ programėle atsiskaitantys vartotojai partnerių vietose atgauna 1,5 Eur (minimali vienos operacijos suma – 4 Eur, pasiūlymas negalioja alkoholio ir tabako gaminiams).

„MoQ“ taip pat investuoja į žinomumo didinimą, tad yra galimybė pritraukti daugiau pirkėjų ir klientų. Šiuo metu Vilniaus mieste yra įrengti statiniai ir interaktyvūs stendai, reklama girdima radijo eteryje („Žinių radijas“, „European Hit Radio“, „M-1“), kampanija taip pat palaikoma socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, Linkedin) ir reklaminiais skydeliais (15min, vz.lt, GDN, RTB).

Prekybininkai, dalyvaujantys kampanijoje, turi: 

– Sutikti savo prekybos vietoje publikuoti akciją pristatančią reklaminę medžiagą – reklaminį pasiūlymą pristatančius stovelius,

– Sutikti, kad „MoQ“ naudotų prekybininko prekės ženklą reklaminės kampanijos medžiagoje,

– Užtikrinti, kad pasiūlymas nebūtų taikomas alkoholio bei tabako gaminiams,

– Apmokyti aptarnaujantį personalą žodžiu pristatyti vykstančią kampaniją savo klientams bei įtraukti „MoQ“ kaip vieną iš galimų atsiskaitymo būdų (užduodami klausimą, „kaip atsiskaitysite – „MoQ“, grynais ar kortele?“).

Norėdami prisijungti prie kampanijos, turėdami klausimų ar norėdami gauti išsamesnę informaciją, kreipkitės šiais kontaktais:

Darius Kraučionis, Verslo klientų projektų vadovas: darius@moq.lt, +370 673 57465

Oregijus Ažusienis, Verslo klientų projektų vadovas, oregijus@moq.lt, +370 610 75366