Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Planuojami „MoQ“ IT sistemų atnaujinimo darbai

2019-11-08

Naktį iš pirmadienio į antradienį (lapkričio 12 d.) bei iš antradienio į trečiadienį (lapkričio 13 d.) planuojami „MoQ“ sistemų atnaujinimo darbai, todėl tam tikrą laiką „MoQ“ programėlė gali būti nepasiekiama. Rekomenduojame visus reikalingus mokėjimus atlikti iš anksto. 

Lapkričio 12-osios ir 13-osios naktimis nuo 00.01 val. iki 07.00 val. „MoQ“ naudotojai gali laikinai neprisijungti prie savo programėlės.

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir labai rekomenduojame reikalingas operacijas (pinigų pervedimus, mokėjimus ar kitą) atlikti iš anksto arba pasibaigus atnaujinimo darbams. Po šių darbų programėlė veiks kaip visada įprastai.

Jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos – visada galite kreiptis pagalbos telefonu 1507 arba rašyti į pagalba@moq.lt.