Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„MoQ“ į viršų kelia dar vieną apdovanojimą – „Naujojo knygnešio“

Skaitmeninio turinio konkurse „Naujasis knygnešys“ programėlė pirkiniams telefonu „MoQ“ nugalėjo kategorijoje „Verslas ir komercija“. Tai antrasis „MoQ“ įvertinimas per dvi (!) savaites. Programėlės kūrėjai iš inovacijų festivalio LOGIN neseniai parsivežė net tris apdovanojimus.

Nugalėti nominacijoje „Verslas ir komercija“, kurioje triumfavo „MoQ“, pretendavo dar 9 skaitmeniniai sprendimai.

„Į telefoną persikėlė didžioji dalis mūsų gyvenimo – juo naršome, dirbame, o nuo 2018 m. galime jį naudoti vietoje piniginės. Lietuva pasekė Skandinavijos šalių, Kinijos pavyzdžiu ir suteikė galimybę apsipirkti itin paprastai – išmaniuoju telefonu. Džiaugiamės, kad mūsų sprendimas prigyja ir yra vis dažniau pastebimas inovacijų konkursuose“, – sako Monika Rimkūnaitė-Bložė, „MoQ“ vadovė.

Su programėle MoQ galima atsiskaityti daugumoje lietuviškų el. parduotuvių, 1 500+ fizinių prekybos vietų, nemokamai siųsti ir gauti pinigus akimirksniu, palikti arbatpinigių ir apsipirkti ar skirti paramą tiesiog skenuojant QR kodą, esantį reklamos stende. Per pirmus 8 mėnesius „MoQ“ turi jau daugiau nei 85 000 naudotojų, kurie „MoQ“ programėle atlieka 100 000 mokėjimo operacijų per mėnesį ir joms išleidžia daugiau nei 1 mln. Eur.

Konkurso „Naujasis knygnešys“ tikslas yra atrasti originalius, inovatyvius, pažangius ir reikšmingus Lietuvoje sukurtus skaitmeninio turinio sprendimus. Jie įgyja teisę vadintis Lietuvos skaitmeniniais „naujaisiais knygnešiais“ ir yra nominuojami atstovauti Lietuvai Jungtinių Tautų globojamame konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai“ (angl. World Summit Awards, WSA).