Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Jokių apribojimų per Velykas: pervesk pinigus su „MoQ“

2019-04-22

Su „MoQ“ pinigus gali siųsti ir gauti be stabdžių. Tik išsiuntei ir po akimirkos jie guli bičiulio „MoQ“ sąskaitoje. Net ir per Velykas, kai mokėjimai tarp bankų slinks vėžlio greičiu.

Ko gero girdėjai, kad per šventinį laikotarpį (04.19-04.22) pavedimai iš sąskaitos viename banke į sąskaitą kitame banke bus pristabdyti. Tik ne „MoQ“ naudotojams! Jie ir per Šv. Velykas galės siųsti ir gauti pinigus į „MoQ“ sąskaitą bet kuriuo paros metu. Žinoma, tai nieko nekainuoja!

Sąskaitos papildymas iš kortelės irgi suveiks akimirksniu. Tik sąskaitos pavedimu iš banko sąskaitos užtruks. Tačiau tokiu atveju juk gali pasinaudoti operatoriaus suteiktu atidėtu mokėjimu ir operatorius išleistą sumą priskaičiuos prie tavo ryšio sąskaitos.

Linksmų ir nerūpestingų Šv. Velykų!