Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

„Jaunimo linijai“ skirk paramą su „MoQ“

2019-08-06

Skirk paramą „Jaunimo linijai“ su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“ ir pridėk prie pagalbos, skirtos kovoti su jaunimo emociniais sunkumais.

Šią vasarą kovoti su emociniais sunkumais „Jaunimo linija“ kartu su „MoQ“ padės ir konkurso „Jaunieji Kanų liūtai“ nugalėtojos Aistė Jakimavičiūtė Bikauskė ir Ugnė Balčiūnaitė. Jų idėja įgyvendinta pasitelkiant muziką, kuri jaunimui yra viena svarbiausių ir artimiausių jausmų raiškos formų. Merginos atrado gerai žinomų jaunosios kartos atlikėjų dainų žodžiuose daug užuominų į aktualias emocines būsenas ir išgyvenimus.
Per „MoQ“ „Jaunimo linijai“ gali pervesti 2 Eur arba 5 Eur.

Kaip skirti 2 Eur?

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 2 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą.

Kaip skirti 5 Eur?

Spausk ant žemiau esančio mygtuko, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 5 Eur jau nukeliavo organizacijai. Jei naršai kompiuteriu – taip pat spausk mygtuką ir skenuok pasirodžiusį QR kodą.

Jei dar neturi „MoQ“, nemokamą programėlę atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.