Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Ištraukti kovo 11-ajai skirto „MoQ“ žaidimo nugalėtojai

2019-03-12

Paaiškėjo šventinio kovo 11-ajai skirto „MoQ“ žaidimo, kurio metu reikėjo siųsti pinigus draugams ir pavedimo paskirtyje įterpti Lietuvos vėliavos simbolį, laimėtojai.

Burtai lėmė, kad penkios naujausios fotografo Mariaus Jovaišos knygos „Neregėta Lietuva“ iškeliavo į Vilnių ir Kupiškį. Sveikiname nugalėtojus, su jais susisiekta telefonu ir prizai jau keliauja į jų namus!

Primename, kad žaidimo metu (nuo 2019 m. kovo 1 d. iki 2019 m. kovo 11 d. imtinai) pervesti bet kokią sumą pinigų kitam „MoQ“ programėlės naudotojui, komentare įterpti Lietuvos vėliavos simbolį (emoji) ir jau dalyvavote žaidime.