Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Gaukite iki 50 Eur pirkiniams telefonu: išleiskite dabar, grąžinkite – kitą mėnesį

2019-04-11

Su programėle „MoQ“ savo piniginėje telefone jau turite pinigų. Mobilieji operatoriai „Bitė“, „Tele2“ ir „Telia“ jums suteikia iki 50 Eur, kuriuos atsiskaitymams telefonu išleisti galite dabar, o grąžinti – kitą mėnesį.

Kas yra atidėtas mokėjimas? 

Mobilieji operatoriai suteikia galimybę prekes ir paslaugas iki 50 Eur su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“ pirkti dabar, o jas apmokėti vėliau. Atidėto mokėjimo išlaidos bus įtrauktos į mobiliojo ryšio sąskaitą, kurią, kaip įprasta, apmokėsite kitą mėnesį. Ir visa tai – be jokių papildomų mokesčių. Mokėkite už pietus ir kavą mieste, pirkinius internetu ar tiesiog apmokėkite sąskaitas – ir tam nereikia pildyti „MoQ“ sąskaitos.

Daugiau apie atidėto mokėjimo paslaugą žiūrėkite čia:

Kaip tai veikia?

  • Smulkiems pirkiniams apmokėti nebūtina pildytis „MoQ“ sąskaitos – galite pasinaudoti savo mobiliojo ryšio operatoriaus teikiama atidėto mokėjimo paslauga. Ja pasinaudoti gali net iki 2/3 „MoQ“ naudotojų.
  • Paslauga ne vienkartinė – atidėto mokėjimo suma atsinaujina kiekvieno mėnesio pirmąją dieną.
  • Atidėto mokėjimo paslaugai netaikomi jokie papildomi mokesčiai – sumokėsite tik tiek, kiek išleisite.
  • Paslauga suteikiama ir privatiems, ir verslo klientams, o atidėto mokėjimo suma nustatoma individualiai kiekvienam klientui. Operatorius pasilieka teisę nesuteikti atidėto mokėjimo paslaugos. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo operatorių.
  • Atidėto mokėjimo paslauga neteikiama išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslaugų naudotojams.