Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Dvi porcijas maltiečių sriubos seneliams padovanok su MoQ!

2019-11-04

MoQ kartu su maltiečiais kviečia prisidėti prie tradicinės akcijos „Maltiečių sriuba“, kuri skirta paremti skurdžiausiai gyvenančius šalies senolius.

Maltiečių sriuba“ – tai jau 14 metus vykdoma paramos akcija, kuria maltiečiai siekia surinkti pinigų vienišų, ligotų senolių maitinimui ir neįgaliųjų gyvenimo kokybei gerinti.

Prisidėti prie kilnaus tikslo dar niekada nebuvo taip lengva su MoQ! Spauskite čia ir su MoQ maltiečiams skirkite vos 2 Eur, už kuriuos bus pagaminta 2 porcijos karštos, tirštos ir sočios sriubos. Norėdami prie „Maltiečių sriubos“ akcijos prisidėti 5 Eur, spauskite čia.

Ateinančius 2020 metus maltiečių savanoriai su karšto maisto termosais ar maisto paketais lankys savimi pasirūpinti negalinčius žmones visoje Lietuvoje (apie 2600 senyvo amžiaus apleistų žmonių). Už 1 paaukotą eurą pagaminama 1 porcija karštos tirštos sriubos. Dalis surinktų lėšų bus skirta neseniai į neįgaliojo vežimėlį atsisėdusių žmonių integracijai – psichologiniam ir fiziniam paruošimui gyventi su negalia mūsų visuomenėje.