Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Atnaujinta programėlės sutartis ir privatumo politika

2020-01-15

Dėl patobulintų „MoQ“ programėlės funkcionalumų  š. m. pradžioje klientų patogumui atnaujinome Mokėjimo paslaugų teikimo sutartį ir „MoQ“ privatumo politiką.

Kas naujo?

2020 m. patikslinome arbatpinigių funkcionalumo veikimą reglamentuojančias nuostatas.

Taip pat papildyta, kad klientas yra įpareigotas nenaudoti „MoQ“ sąskaitos tranzitiniais tikslais (žr. Mokėjimo paslaugų teikimo sutarties 69.6 punktą).

Susipažinti su visomis 2020 m. sausio 15 d. įsigaliosiančios sutarties sąlygomis galima čia.

Atkreipiame dėmesį, kad atnaujinome ir „MoQ“ privatumo politiką.

„MoQ“ programėlės privatumo politikoje  informuojame  apie naują funkcionalumą, t. y., kad Jūsų patogumui galėsime sudaryti ruošinį pinigų siuntimui ar prioritetinį Jūsų kontaktų sąrašą pagal tai, kuriems savo kontaktams dažniausiai siunčiate pinigų mūsų programėle (daugiau skaitykite privatumo politikos 12 skyriuje). Taip pat papildėme asmens duomenų gavėjų kategorijų sąrašą (daugiau skaitykite privatumo politikos 7.4.1.5. punktą).

„MoQ“ privatumo politika įsigalioja nuo 2020 m. sausio 15 d. Susipažinti su naujausia „MoQ“ privatumo politikos versija galite paspaudę čia.

Jei turite klausimų dėl Mokėjimo paslaugų teikimo sutarties arba dėl „MoQ“ privatumo politikos pakeitimų visada galite kreiptis el. paštu pagalba@moq.lt.