Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

7 „MoQ“ dienos: beveik 50.000 naudotojų, 5 kartus išaugę atsiskaitymai ir 17.000 kavos puodelių po 1 ct

2019-02-18

Trijų mobiliojo ryšio operatorių, „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“, sukurta programėlė pirkiniams telefonu „MoQ“, pradėjusi grąžinti pinigų už pirkinius, per pirmąją savaitę pritraukė 9.000 naujų vartotojų, kurių bendros gretas viršijo 49.000.

„Prieš savaitę atsisveikinome su „Beta“ versija ir nusibrėžėme naujus tikslus. Vienas jų yra per porą mėnesių naudotojų ratą išplėsti iki 100.000 žmonių. Pirmosios savaitės rezultatai rodo, kad gyventojai išgirdo apie naujus funkcionalumus ir 1-3 Eur grąžinimo už pirkinius programą. Palygini su ankstesne savaite, prekybininkai internete skaičiuoja 50% mokėjimų telefonu šuolį, o prekybininkai „ant žemės“ – 5 kartų mokėjimų telefonu augimą, – teigia UAB „Mobilieji mokėjimai“ vadovė Monika Rimkūnaitė-Bložė. – Degalinių tinkle „Viada“ per 7 dienas su programėle nupirkta 17.000 kavos puodelių po 1 ct.“

„MoQ“ per porą mėnesių sugrąžins pinigų vartotojams už šimtus tūkstančių apmokėjimų programėle, o konkretus skaičius priklauso nuo atsiskaitymų intensyvumo. Po 1-3 Eur grįžta už atsiskaitymą programėle maždaug 300-e vietų: kavinėse ir restoranuose Vilniaus senamiestyje, parduotuvėse „Rimi“, „Aprangos galerija“, knygynuose „Pegasas“ ir „Vaga“, taip pat visose „Pigu.lt“ parduotuvėse. Visą partnerių tinklo sąrašą galima rasti čia.

Dalis pinigų grąžinami nuo tam tikros sumos. Pvz., mokant su „MoQ“ kavinėse ir restoranuose, 1,5 Eur sugrįžta apmokant bent 4 Eur sąskaitą. Pinigai grįžta per dvi dienas nuo atsiskaitymo.

Beveik trečdaliui mokėjimų telefonu su programėle vartotojai naudoja ryšio operatoriaus suteiktą pinigų limitą, kurio panaudota suma vėliau pridedama prie operatoriaus sąskaitos. Praėjusią savaitę atsiskaitymų programėle, naudojant atidėtą mokėjimą, padaugėjo 5 kartais. Atidėtą mokėjimą programėlėje turi maždaug du trečdaliai visų klientų.

Mokėjimus telefonu su programėle iš viso priima parduotuvės „Rimi“, degalinių tinklas „Viada“, kavinių tinklai „Caffeine“, „Hurracan“, „Caif Cafe“, mobiliojo ryšio operatoriai, kavinės, restoranai, sporto klubai – iš viso daugiau nei 1.000 fizinių atsiskaitymo taškų ir per 95% lietuviškų interneto parduotuvių bei savitarnos svetainių.