Juridiniai asmenys

Reikalingi dokumentai:

  • JAR išrašas (ne senesnis nei 6 mėn.)

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Fiziniai asmenys, turintys veiklos liudijimus

Reikalingi dokumentai:

  • Verslo liudijimas arba individualios veiklos pažyma

Jei neturite el. parašo kreipkitės info@moq.lt.

Rinktis

Užklausos forma

Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas
Laukas privalomas

Pažymėdama(s) langelį, sutinku gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymus apie UAB „Mobilieji mokėjimai“ paslaugas ir leisti teirautis mano nuomonės apie tokias paslaugas el. paštu ir/ar telefonu. Šio Jūsų sutikimo pagrindu tvarkysime Jūsų pateiktus asmens duomenis, o pasiūlymus Jums galėsime siųsti iki kol atšauksite šį sutikimą. Atšaukti sutikimą bet kada galite pranešdami apie sutikimo atšaukimą info@moq.lt. Galite nesutikti gauti UAB „Mobilieji mokėjimai“ pasiūlymų. Visos sutikimo sąlygos ir informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą bei teises – čia.

Ačiū, kad užsisakėte!

Dabar belieka sulaukti geriausių mūsų pasiūlymų.

Uždaryti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta ir su jumis bus susisiekta.

Uždaryti

Atsiskaitykite arba perveskite pinigus kelių mygtukų paspaudimu

 

Pats laikas atsisveikinti su savo pinigine, nes nuo šiol beveik visus apmokėjimus atlikti galite su MoQ – nuo atsiskaitymų internetinėse parduotuvėse iki apsipirkimo fizinėse pardavimo vietose.

Kaip atsiskaityti el. parduotuvėje?

Jei el. parduotuvėje norite kažką įsigyti naudodamiesi savo telefonu, atsiskaitymo galimybių lange spustelėkite MoQ ženklą ir, atsidarius MoQ programėlei, patvirtinkite mokėjimą. Jei el. parduotuvėje norite kažką įsigyti naudodamiesi kompiuteriu ar kitu įrenginiu, kuriame nėra MoQ programėlės, savo telefone atsidarę MoQ programėlę nuskenuokite QR kodą ir patvirtinkite mokėjimą.

 

Kaip atsiskaityti MoQ prekybos vietoje?

Jei pardavėjas palaiko mokėjimus MoQ, programėlėje pasirinkite „Mokėti“ ir skenuokite QR kodą (lipduką, čekį, kasos ar mobiliojo telefono ekraną). Programėlėje patvirtinkite mokėtiną sumą ir viskas!

 

Kaip pervesti pinigus? 

Niekada nebuvo taip paprasta siųsti ar gauti pinigų: tereikia draugo telefono numerio ir gali nemokamai gauti arba nusiųsti pinigų. Norėdami pervesti pinigus, programėlėje pasirinkite veiksmą „Siųsti“. Atsidariusiame lange pasirinkite kontaktą, prie kurio yra MoQ ženklelis, arba tiesiog įveskite gavėjo telefono numerį. Nurodykite sumą ir patvirtinkite operaciją. Viskas!

 

Kiek laiko trunka atsiskaitymas MoQ?

MoQ veikia kaip momentinių mokėjimų sistema, todėl mokėjimas tarp MoQ naudotojo ir prekybininko (ar tarp dviejų MoQ naudotojų) įvykdomas per keletą sekundžių bet kuriuo paros metu.

Kodėl MoQ?

Įvertinkite gerą aptarnavimą

Įvertinkite gerą aptarnavimą

Užteks raudonuoti kavinėse neturint grynųjų arbatpinigiams – nuo šiol arbatpinigius galite palikti MoQ programėle. Jų deklaravimas ir GPM įvyks realiu laiku.

Pradėkite naudotis be pinigų

Pradėkite naudotis be pinigų

Iki 50 Eur pirkiniams išleiskite dabar, o sumokėkite kartu su mobiliojo ryšio sąskaita kitą mėnesį. Arba tiesiog susiekite mokėjimo kortelę!

Video pamoka
Skaityti daugiau

Sutaupykite, pasinaudodami partnerių pasiūlymais

Sutaupykite, pasinaudodami partnerių pasiūlymais

Siekdami sukurti dar geresnę apsipirkimo patirtį, siūlome pasinaudoti daugybe kasdien atsinaujinančių specialių partnerių pasiūlymų.

Atsisiųskite MoQ programėlę